ARAYÜZ FIRÇALARI - Orijinal Seçilebilir Ölçü ve Yüzey

Arayüz fırçalarımız İsveç Diş Hekimliği ve Internasyonel Diş Hekimlerinin tecrübeleri ile bağlantılı olarak geliştirilmiştir. Benzersiz Dizayn edilmiş sap kısmı ve özel seçilmiş kıllar, dayanıklılık ve temizliği garanti etmektedir. Çalışmalar gösteriyor ki diş arası fırçasının diş ipi ile beraber kullanımı sadece plağı uzaklaştırmakla kalmayıp aynı zamanda hastalar tarafından daha kolay uygulanmaktadır.

TePe Arayüz Fırçalarının kalitesi test edilmiş ve ISO 16409:2006'nın tüm şartlarını yerine getirmiştir.

Tüm boylar plastikle kaplanmış tele sahip olup, güvenli ve hassas temizlik için idealdir.

Orijinal TePe arayüz fırçaları çok dar ve geniş diş arası bölgeleri olmak üzere 9 farklı tip ve renkte bulunmaktadır. Uzun araştırma sonuçlarından elde edilen eşsiz geniş sap kısmı kullanıcıya rahat ve kuvvetli kavrama kolaylığı sağlamaktadır. Renk kodları sayesinde hasta hangi fırçayı kullandığını rahatça hatırlar. 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
     
     
Çoklu Paket
Her bir pakette 25 adet arayüz fırçası mevcut olup, hepsi aynı boyutta ve kişisel plastik kaba sahiptir (gri arayüz fırçası plastik kaba sahip değildir). Bu sayede hastaya uygun boyutu seçip önerebilmek mümkün olur.
   
   
   
   

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Yeni ve Geliştirilmiş Esnek Boyun

İSO standartları kriterlerini karşılamak için tel 20 siklusluk tekrarlanan bükülmeye karşı koyabilmektedir. Testler şunu kanıtlamıştır ki G2 ™ boyunlu fırçalar 1000den fazla tekrarlanan bükme sikluslarına karşı koyabilmektedir. Tellerin kırılması artık geçmişte kalan bir durumdur.

Esnek boynu sayesinde arka bölgelerde kolay kullanım sağlar. Fırça başı dişlerin arasından öteye ulaşabilmektedir. Bu daha iyi temizlemeyi kolaylaştıran ileri geri harekete olanak sağlar.

Yeni G2 ™ boynuna sahip diş fırçaları ve dişeti için yumuşak ve rahat fırçalamayı sağlamaktadır.

 
 
Tek başına diş fırçaları ile diş yüzeylerinin yalnız %60'ı temizlenmektedir. %83 tercih edilen fırçalar; yeni G2 ™ boyna sahip olanlardır.
 
TePe arayüz fırçalarının tüm boyutları, güvenilir temizlik için orijinaldır ve ekstra yumuşaklık için plastikle kaplanmıştır.
 
 
İmplant ve ortodontik apareylerin temizliğinde etkili kullanım sağlar.
 
 
En geniş arayüz fırçası erişimi güç bölgeler için uygundur.
 
 
Arka dişlerin aralarını temizlerken fırçayı dikkatlice bükünüz. Bükülmüş fırçayı tekrar düzleştirmeye çalışmayınız. Ön dişler için başka düz fırça kullanınız.
 
TePe EKSTRA SOFT ARAYÜZ FIRÇALAR - Hassas Temizlik

Eşsiz özel seçilmiş ekstra yumuşak kıllar hassas temizlik için idealdir.  Nazik, iltihaplı ve mukozal hassasiyeti olan ağızlar için tavsiye edilir. Daha yumuşak arayüz fırça isteyenler için mükemmel bir çözümdür.
 
 
  • Hassas dişler ve dişetleri için
  • Oral cerrahi uygulamalar sonrası
  • Kuru ağız
  • Mucositis
  • Peri implantitis ve yumuşak fırça tercih eden tüm kişiler için uygundur.
Pratik Kutu:
TePe Diş arası fırçalarının pratik saklama kutusu. Bu kutuda 8 hareketli kutu bulunur ve bunlar 20 diş arası fırçası içerirler. Ayrıca doğru boyut ve kıl yüzeyi seçimi için de bir broşür mevcuttur.
   
Mikro Fırça Kabı:TePe diş arası fırçalarının hijyenik bir şekilde banyoda saklanabilmesine olanak tanıyan küçük ve pratik saklama kabıdır. Fırça kabı 4 tane diş arası fırçası alma kapasitesine sahip olabildiği gibi mini diş ipi içinde kullanılanılabilir. Var olan hava delikleri havalanmya izin verirken kılların çabuk kurumasını sağlar.
   
Seyahat Kutusu:Cep, el çantası ve makyaj çantasında taşınabilmektedir.Kutu 6 adet fırça alabilmektedir. Havalanmayı sağlayan hava delikleri dizayn edilmiştir, bu da kılların kurumasını sağlar.
   
Çoklu Paket: Her bir pakette 25 adet diş fırçası mevcut olup, hepsi aynı boyutta ve kişisel plastik kaba sahiptir ( gri ara yüz fırçası plastik kaba sahip değildir). Bu sayede hastaya uygun boyutu seçip önerebilmek mümkün olur.
   
Çene Modeli: El yapımı olan bu model hastalara arayüz temizliğinin tekniğini anlatabilmek için çok iyi bir görsel yardım sağlar. Renk koduna sahip dişler arası boşluklar TePe diş arası fırçasının renk kodları ile uyumludur.
 

ELİN DİŞ ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ

Mecidiyeköy Mah. Musadayı Sk. Çiçek Apt. No:6/a MECİDİYEKÖY / İSTANBUL

Telefon/Faks : 0212 217 23 23

info@iaptepe.com